-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо ДП-Л-Євро5-ВО
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-007004-a
Завершена
2 300 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
647893195d19478cba459b4d5bad0703
Внутрішній номер закупівлі:
30000207
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-007004-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Піндюр Леся 380442776813 l.pindiur@tec4.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 300 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 13:57 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 13:57 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
з 13.08.2026 11:38
Період кваліфікації:
13.08.2026 00:00 - 18.08.2026 16:19
Період завантаження договору:
24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 300 000.00 Дизельне паливо ДП-Л-Євро5-ВО