• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо ДП-Л-Євро5-ВО

Оголошено тендер

2 760 000.00 UAH
Номер: b5f69a6779ff419d8be0a9e0099ccd4c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-05-008366-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
Очікувана вартість: 2 760 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо ДП-Л-Євро5-ВО
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 05.08.2026 13:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 760 000.00 UAH