• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів

Завершена

53 642.00 UAH без ПДВ
Номер: 6b93dabe56e646a78f21298c1d03dcd9
Внутрішній номер закупівлі: 29997962
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-05-004763-a   
Замовник: Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради Обухівського району Київської області
Контактна особа: Смакота Альона Валеріївна +380633292626 mr_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 53 642.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.08.2026 12:03 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.08.2026 12:03 - 13.08.2026 00:00
Аукціон: 13.08.2026 11:27 - 13.08.2026 11:50
Період кваліфікації: 13.08.2026 11:50 - 16.08.2026 21:56
Період завантаження договору: 22.08.2026 00:00 - 01.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴53 642.00 Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів