-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Оголошено тендер
53 642.00
UAH
Номер:
ea0aeb0b0180448a9e8972f4e0e8b01b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-004863-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради Обухівського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43122946
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Миронівка, вул. Соборності, 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради Обухівського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43122946
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Миронівка, вул. Соборності, 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
53 642.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.08.2026 11:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиронівська
Сума32 976.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1026 - Надання загальної середньої освіти міжшкільними ресурсними центрами за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиронівська
Сума18 166.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1141 - Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиронівська
Сума2 500.00 UAH