-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Склосітка штукатурна лугостійка, Склострічка самоклейка (Серпянка) (ДК 021:2015: код «44170000-2» - «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами» («44173000-3» - «Стрічки»))
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-004577-a
Завершена
9 854.40
UAH з ПДВ
Номер:
4cb2bd40027d42eba9bc7c35927e3572
Внутрішній номер закупівлі:
29997786
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-004577-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02082522
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Крістіна КОЛОМІЄЦЬ +380733034788 christina.kolomiyec@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
9 854.40 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Склосітка штукатурна лугостійка
Кількість
100 метр квадратний
Період постачання
05.08.2026 - 31.08.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, Черкаський район, місто Черкаси, вул. Івана Мазепи, буд. 117
На карті
Склосітка штукатурна лугостійка
Кількість
600 метр квадратний
Період постачання
05.08.2026 - 31.08.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, Черкаський район, місто Черкаси, вул. Івана Мазепи, буд. 117
На карті
Склострічка самоклейка (Серпянка)
Кількість
100 метр
Період постачання
05.08.2026 - 31.08.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, Черкаський район, місто Черкаси, вул. Івана Мазепи, буд. 117
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІНТЕК ЧЕРКАСИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478656
-
Контактна особа:
+380986161412
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Теліги Олени будинок 7 квартира 78
Ціна пропозиції
9 854.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.08.2026 11:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
590f1a455e6d418d918656b0364b7d06
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-05-004577-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІНТЕК ЧЕРКАСИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478656
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Теліги Олени будинок 7 квартира 78
Номер договору:
729
Сума договору:
9 854.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
8 212.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Склосітка штукатурна лугостійка: 8.12000 UAH без ПДВ
Склосітка штукатурна лугостійка: 12.00000 UAH без ПДВ
Склострічка самоклейка (Серпянка): 2.00000 UAH без ПДВ
Склосітка штукатурна лугостійка: 12.00000 UAH без ПДВ
Склострічка самоклейка (Серпянка): 2.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
05.08.2026 11:17
Статус:
Підписаний