-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Склосітка штукатурна лугостійка, Склострічка самоклейка (Серпянка) (ДК 021:2015: код «44170000-2» - «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами» («44173000-3» - «Стрічки»))
Оголошено тендер
9 854.40
UAH
Номер:
66e31104c6a148dcadcf62c9812279a4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-004413-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02082522
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02082522
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Остафія Дашковича, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
9 854.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Склосітка штукатурна лугостійка, Склострічка самоклейка (Серпянка) (ДК 021:2015: код «44170000-2» - «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами» («44173000-3» - «Стрічки»))
Примітки:
Місцезнаходження Замовника: 18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.О.Дашковича,62. Категорія Замовника згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону: юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання. Закупівля здійснюється на підставі пп.6 п. 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (UA-2026-07-14-008223-a)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Дата опублікування:
05.08.2026 11:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Склосітка штукатурна лугостійка
Кількість
100 метр квадратний
Період постачання
(не задано)
Склосітка штукатурна лугостійка
Кількість
600 метр квадратний
Період постачання
(не задано)
Склострічка самоклейка (Серпянка)
Кількість
100 метр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 854.40 UAH