-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-003780-a
Торги не відбулися
798 655.00
UAH без ПДВ
Номер:
78f02d00e1be491b9076adf8cb487ffd
Внутрішній номер закупівлі:
29997004
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-003780-a
Замовник:
Інститут історії України Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416981
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артамонов Олег Олександрович +380442796362 olegarta@gmail.com http://history.org.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
798 655.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 11:24 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 11:24 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
з 13.08.2026 14:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴798 655.00 Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 4