-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
Оголошено тендер
958 386.00
UAH
Номер:
dac1faa3a0904f938e3251c5eb1ceb12
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-004035-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Інститут історії України Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416981
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут історії України Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416981
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
958 386.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.08.2026 11:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума958 386.00 UAH