-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сітка штукатурна 5х5 мм (рулон), фольгований утеплювач Теплоізол 10 мм
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-002641-a
Торги не відбулися
25 975.67
UAH без ПДВ
Номер:
4d89c5acc9774b779cee6cb6cd152635
Внутрішній номер закупівлі:
29995859
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-002641-a
Замовник:
Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321736
-
Адреса:
Україна, Луганська область
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Погромська Марина Олександрівна 380501699208 m.o.pohromska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 975.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 10:42 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 10:42 - 13.08.2026 12:00
Аукціон:
з 14.08.2026 12:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 975.67 Сітка штукатурна 5х5 мм (рулон), фольгований утеплювач Теплоізол 10 мм