• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сітка штукатурна 5х5 мм (рулон), фольгований утеплювач Теплоізол 10 мм

Оголошено тендер

31 170.80 UAH
Номер: 1ab24a92e3b24644a2df6252c0eef31d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-05-002571-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
Замовник: Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
Очікувана вартість: 31 170.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сітка штукатурна 5х5 мм (рулон), фольгований утеплювач Теплоізол 10 мм
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 05.08.2026 10:18

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Сітка штукатурна 5х5 мм (рулон)
Код ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Кількість 7 штука
Період постачання до 15.09.2026
Фольгований утеплювач Теплоізол 10 мм
Код ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Кількість 300 метр
Період постачання до 15.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума31 170.80 UAH