-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту вантажного автомобіля IVECO TRAKKER 6X4 20000L FUEL TANK TRUCK, VIN WJME3TRS4NC469585
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-002592-a
Торги не відбулися
90 050.00
UAH без ПДВ
Номер:
2ce9b558d15e42689f1f4e8d4ddad803
Внутрішній номер закупівлі:
29995825
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-002592-a
Замовник:
Військова частина 1485
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311292
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Петро Кузенний +380487233839, +380487012117 pkuzennyi@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
90 050.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 10:40 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 10:40 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
з 13.08.2026 13:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴90 050.00 Послуга з поточного ремонту вантажного автомобіля IVECO TRAKKER 6X4 20000L FUEL TANK TRUCK, VIN WJME3TRS4NC469585