• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга з поточного ремонту вантажного автомобіля IVECO TRAKKER 6X4 20000L FUEL TANK TRUCK, VIN WJME3TRS4NC469585

Оголошено тендер

108 060.00 UAH
Номер: 4a47df14293f42f0bd45fd534b33ae41
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-015202-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 1485
Замовник: Військова частина 1485
Очікувана вартість: 108 060.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з поточного ремонту вантажного автомобіля IVECO TRAKKER 6X4 20000L FUEL TANK TRUCK, VIN WJME3TRS4NC469585
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.08.2026 20:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума108 060.00 UAH