-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для Оболонського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-001933-a
Завершена
123 387.30
UAH без ПДВ
Номер:
5953f9f07f24441692a815db96cb1bbe
Внутрішній номер закупівлі:
29995147
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-001933-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38518296
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, вул.Естонська, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Луценко Юрій Олександрович 380636102120 y.lutsenko@kyiv.cdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
123 387.30 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 10:18 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 10:18 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
13.08.2026 11:38 - 13.08.2026 12:07
Період кваліфікації:
13.08.2026 12:07 - 20.08.2026 16:42
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴123 387.30 Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для Оболонського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»