-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для Оболонського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»)
Оголошено тендер
148 064.76
UAH
Номер:
cf505bfd37784c5eadd43552413f8c39
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-05-000287-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38518296
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, вул.Естонська, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38518296
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, вул.Естонська, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
148 064.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для Оболонського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.08.2026 08:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума148 064.76 UAH