-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів. ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання .
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-001410-a
Торги не відбулися
8 585.00
UAH без ПДВ
Номер:
04fec18fdde241b99da80aff355516be
Внутрішній номер закупівлі:
29994634
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-001410-a
Замовник:
Дніпропетровський обласний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
03490909
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. В'ячеслава Чорновола, будинок 12
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Гошина Вікторія Юріївна 380562335861 org_zakup@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 585.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 09:53 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 09:53 - 13.08.2026 00:00
Аукціон:
з 13.08.2026 15:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 585.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів. ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання .