• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів. ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання .

Оголошено тендер

10 302.00 UAH
Номер: 50c62e9e8a4647fda333304d560dd29a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-05-001351-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Дніпропетровський обласний центр зайнятості
Замовник: Дніпропетровський обласний центр зайнятості
Очікувана вартість: 10 302.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів. ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання .
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 05.08.2026 09:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума10 302.00 UAH