-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту частини приміщення в Монастириському районному суді з облаштуванням пандуса , за адресою: Тернопільська область, м.Монастириська, вул.Шкільна,4
Тендер Prozorro UA-2026-08-05-000850-a
Торги не відбулися
440 166.67
UAH без ПДВ
Номер:
10f14548125049ac8ba94ae799904b36
Внутрішній номер закупівлі:
29994070
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-05-000850-a
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26198838
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Грушевського, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Ярославівна Квач +380352236032 inbox@te.court.gov.ua https://te.court.gov.ua/tu20/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
440 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 09:25 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 09:25 - 13.08.2026 11:00
Аукціон:
з 14.08.2026 14:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴440 166.67 Послуги з поточного ремонту частини приміщення в Монастириському районному суді з облаштуванням пандуса , за адресою: Тернопільська область, м.Монастириська, вул.Шкільна,4