-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту частини приміщення в Монастириському районному суді з облаштуванням пандуса , за адресою: Тернопільська область, м.Монастириська, вул.Шкільна,4
Оголошено тендер
528 200.00
UAH
Номер:
40155e611b134761bbe62d4c35b43ce3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-013323-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26198838
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Грушевського, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26198838
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Грушевського, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
528 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту частини приміщення в Монастириському районному суді з облаштуванням пандуса , за адресою: Тернопільська область, м.Монастириська, вул.Шкільна,4
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.08.2026 16:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума528 200.00 UAH