-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт покриття пішохідних доріжок на Алеї Слави (підсектор 5) кладовища в мікрорайоні «Ракове», за адресою: вул. Народної Волі, 17/1 в м. Хмельницькому
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-012265-a
Торги не відбулися
3 189 860.83
UAH без ПДВ
Номер:
70ee5a62ae0e4f05846021839b15a776
Внутрішній номер закупівлі:
29992679
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-012265-a
Замовник:
СКП "Хмельницька міська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05524653
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Князя Святослава Хороброго, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мещишин Роман Васильович +380382652161 bto38038654189@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 189 860.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.08.2026 11:56 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2026 11:56 - 19.08.2026 13:00
Аукціон:
з 20.08.2026 11:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 189 860.83 Капітальний ремонт покриття пішохідних доріжок на Алеї Слави (підсектор 5) кладовища в мікрорайоні «Ракове», за адресою: вул. Народної Волі, 17/1 в м. Хмельницькому