• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт покриття пішохідних доріжок на Алеї Слави (підсектор 5) кладовища в мікрорайоні «Ракове», за адресою: вул. Народної Волі, 17/1 в м. Хмельницькому

Оголошено тендер

3 827 833.00 UAH
Номер: 971f21b80d2e4cb09687a197f12a9d50
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-31-005914-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: СКП "Хмельницька міська ритуальна служба"
Замовник: СКП "Хмельницька міська ритуальна служба"
Очікувана вартість: 3 827 833.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт покриття пішохідних доріжок на Алеї Слави (підсектор 5) кладовища в мікрорайоні «Ракове», за адресою: вул. Народної Волі, 17/1 в м. Хмельницькому
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.07.2026 13:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмельницький
Сума3 827 833.00 UAH