-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний (аварійний) ремонт приміщення будівлі Запорізької гімназії №101 Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м.Запоріжжя, вул. Бочарова, 10-б» (код ДК 021:2015 – 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-012039-a
Завершена
1 104 880.92
UAH без ПДВ
Номер:
61fde3b63dfc48f6bc72f0ce1d416bc5
Внутрішній номер закупівлі:
29992450
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-012039-a
Замовник:
Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573094
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яна Скрипченко +380617086970 tender_uon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 104 880.92 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 17:53 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 17:53 - 12.08.2026 01:00
Аукціон:
з 13.08.2026 11:23
Період кваліфікації:
12.08.2026 01:00 - 13.08.2026 16:42
Період завантаження договору:
19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 104 880.92 «Поточний (аварійний) ремонт приміщення будівлі Запорізької гімназії №101 Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м.Запоріжжя, вул. Бочарова, 10-б» (код ДК 021:2015 – 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)