• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Поточний (аварійний) ремонт приміщення будівлі Запорізької гімназії №101 Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м.Запоріжжя, вул. Бочарова, 10-б»

Оголошено тендер

1 325 857.10 UAH
Номер: 6fec2ce7f3ba4842a8db656c93dce8c0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-014560-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
Замовник: Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
Очікувана вартість: 1 325 857.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Поточний (аварійний) ремонт приміщення будівлі Запорізької гімназії №101 Запорізької міської ради, розташованої за адресою: м.Запоріжжя, вул. Бочарова, 10-б»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.08.2026 17:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапорізька
Сума1 325 857.10 UAH