-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-011960-a
Завершена
838 125.00
UAH без ПДВ
Номер:
8e80abe789f34616ab5627abf89a6558
Внутрішній номер закупівлі:
29992370
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-011960-a
Замовник:
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ АКАДЕМІКА НАН УКРАЇНИ ІВАНА ФЕДОРОВИЧА КУРАСА БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37342997
-
Адреса:
66153, Україна, Одеська область, Балтський район, село Немирівське, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ , будинок 53 -Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дробенко Віра Михайлівна +380995391576 shkolamoya11@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
838 125.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 17:41 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 17:41 - 15.08.2026 00:00
Аукціон:
17.08.2026 14:29 - 17.08.2026 14:52
Період кваліфікації:
17.08.2026 14:52 - 20.08.2026 14:26
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴838 125.00 Тверде паливо