-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо
Оголошено тендер
1 005 750.00
UAH
Номер:
651b2684617348368d5cd73af58250e9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-014063-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ АКАДЕМІКА НАН УКРАЇНИ ІВАНА ФЕДОРОВИЧА КУРАСА БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37342997
-
Адреса:
66153, Україна, Одеська область, Балтський район, село Немирівське, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ , будинок 53 -Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ АКАДЕМІКА НАН УКРАЇНИ ІВАНА ФЕДОРОВИЧА КУРАСА БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37342997
-
Контактна особа:
Дробенко Віра Михайлівна +380995391576 shkolamoya11@ukr.net
-
Адреса:
66153, Україна, Одеська область, Балтський район, село Немирівське, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ , будинок 53 -Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 005 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
04.08.2026 16:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля кам’яне марки Г(13-100) або Г(Г1) 13-100 або Г(Г2)(13-100)
Кількість
52.5 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Брикет паливний вугільний
Кількість
22 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНемирівське
Сума1 005 750.00 UAH