• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт приміщень адміністративної будівлі Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області за адресою: м.Ужгород, вул. Карпатської України 10а (Гагаріна)

Торги відмінено

16 631 246.00 UAH без ПДВ
Номер: 03a3fdb1ced4472c8098c0230b3aea63
Внутрішній номер закупівлі: 29992198
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-04-011795-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Закарпатській області
Контактна особа: Галина Плєсцова +380312695372 gunp_zak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 16 631 246.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.08.2026 17:20 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2026 17:20 - 19.08.2026 00:00
Аукціон: з 19.08.2026 11:44

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 29003d8762ad479186be02809979cf6b
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: при визначенні очікуваної вартості предмета закупівлі допущено невідповідність між розрахованою та оприлюдненою очікуваною вартістю і показниками затвердженої кошторисної документації. Враховуючи, що оголошення про проведення відкритих торгів уже оприлюднено, внесення змін, спрямованих на виправлення очікуваної вартості предмета закупівлі, у спосіб, який дозволив би усунути зазначену невідповідність у межах цієї процедури закупівлі, є неможливим.
Період оскарження: 14.08.2026 16:35 - 25.08.2026 00:00
Дата опублікування: 14.08.2026 16:35
Дата виконання: 25.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴16 631 246.00 Капітальний ремонт приміщень адміністративної будівлі Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області за адресою: м.Ужгород, вул. Карпатської України 10а (Гагаріна)