-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень адміністративної будівлі Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області за адресою: м.Ужгород, вул. Карпатської України 10а (Гагаріна)
Оголошено тендер
19 957 495.00
UAH
Номер:
49ebc58609fa43e1a95d73c44e4348a3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-014213-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108913
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Ференца Ракоці, 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108913
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Ференца Ракоці, 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
19 957 495.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт приміщень адміністративної будівлі Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області за адресою: м.Ужгород, вул. Карпатської України 10а (Гагаріна)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
04.08.2026 17:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описна 2028 рік (за рахунок субвенційних коштів)
Код класифікації видатківKПK-2027:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума7 957 495.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Описна 2027 рік (за рахунок субвенційних коштів)
Код класифікації видатківKПK-2027:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума8 000 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Описна 2026 рік (за рахунока субвенційних коштів)
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума4 000 000.00 UAH