• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту та технічного обслуговування обладнання систем центрального опалення на об’єктах поштового зв’язку (Сумський регіон)

Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання Послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо строків надання Послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).

Завершена

147 165.41 UAH без ПДВ
Номер: 10bddeeef1a5476dba74c7c33681c943
Внутрішній номер закупівлі: 29990249
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-04-009839-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Контактна особа: Бречка Валерій Миколайович 380505504667 brechka-vm@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 147 165.41 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.08.2026 15:46 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2026 15:46 - 12.08.2026 23:00
Аукціон: 13.08.2026 11:54 - 13.08.2026 12:17
Період кваліфікації: 13.08.2026 12:17 - 18.08.2026 13:12
Період завантаження договору: 24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴147 165.41 Послуги з ремонту та технічного обслуговування обладнання систем центрального опалення на об’єктах поштового зв’язку (Сумський регіон)