-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та технічного обслуговування обладнання систем центрального опалення на об’єктах поштового зв’язку (Сумський регіон)
Оголошено тендер
176 598.49
UAH
Номер:
728499d16bd7491fa746c86c8cf59c93
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-010680-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
176 598.49 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту та технічного обслуговування обладнання систем центрального опалення на об’єктах поштового зв’язку (Сумський регіон)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Дата опублікування:
04.08.2026 14:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума176 598.49 UAH