-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45454000-4 Реконструкція (Реконструкція електричних мереж 10/0,4кВ ПрАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовника за адресою: Луцький район, Підгайцівська ТГ, с. Липини (згідно з умовами договору нестандартного приєднання ТУ 528-4038/20 від 19.03.2020), замовник: ТзОВ «ЛАНІНВЕСТ-СЕРВІС»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-009838-a
Завершена
1 554 533.96
UAH без ПДВ
Номер:
9e1d86a195cf4356b2d2df28eeace264
Внутрішній номер закупівлі:
29990245
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-009838-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. Яремчука Назарія, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михайло Мондровський +380332780506 mondrovskyi.mm@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 554 533.96 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 15:45 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 15:45 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
з 19.08.2026 13:05
Період кваліфікації:
19.08.2026 00:00 - 19.08.2026 10:01
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 554 533.96 Реконструкція електричних мереж 10/0,4кВ ПрАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовника за адресою: Луцький район, Підгайцівська ТГ, с. Липини (згідно з умовами договору нестандартного приєднання ТУ 528-4038/20 від 19.03.2020), замовник: ТзОВ «ЛАНІНВЕСТ-СЕРВІС»