-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45454000-4 Реконструкція (Реконструкція електричних мереж 10/0,4кВ ПрАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовника за адресою: Луцький район, Підгайцівська ТГ, с. Липини (згідно з умовами договору нестандартного приєднання ТУ 528-4038/20 від 19.03.2020), замовник: ТзОВ «ЛАНІНВЕСТ-СЕРВІС»)
Оголошено тендер
1 865 440.73
UAH
Номер:
fbd3caf7760e43118e377abf4826244e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-012072-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. Яремчука Назарія, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. Яремчука Назарія, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 865 440.73 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
45454000-4 Реконструкція (Реконструкція електричних мереж 10/0,4кВ ПрАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовника за адресою: Луцький район, Підгайцівська ТГ, с. Липини (згідно з умовами договору нестандартного приєднання ТУ 528-4038/20 від 19.03.2020), замовник: ТзОВ «ЛАНІНВЕСТ-СЕРВІС»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
Дата опублікування:
04.08.2026 15:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Реконструкція електричних мереж 10/0,4кВ ПрАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» для приєднання новозбудованих, реконструйованих чи модернізованих електроустановок замовника за адресою: Луцький район, Підгайцівська ТГ, с. Липини (згідно з умовами договору нестандартного приєднання ТУ 528-4038/20 від 19.03.2020), замовник: ТзОВ «ЛАНІНВЕСТ-СЕРВІС»
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 865 440.73 UAH