-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Стіл учнівський двомісний 1200 на плоскоовальній трубі, 3-6, 4-6, 4-7 ЛДСП; Стілець "Сільвія" або еквівалент; Місце для підготовки дослідів для демонстраційного стола Combi МДФ+HPL; Стіл демонстраційний з МИЙКОЮ Pro МДФ+HPL; Стіл приставний (стіл-помічник) Classic ЛДСП; Модель:Дошка 1П "Стандарт" Навчальна дошка магнітна для крейди 2000х1000 мм АР7198; Стілець шкільний на лижах для 6 ростової групи на круглій трубі HPL АР00424; Стіл учнівський двомісний з полицею УС 21 № 6 ЛДСП АР7198, Стіл письмовий (учителя)
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-009037-a
Торги не відбулися
173 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
0f1c8a7f150c422a9d6ef6a29fecc139
Внутрішній номер закупівлі:
29989455
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-009037-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44080090
-
Адреса:
47601, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, селище міського типу Козова, вул.Грушевського, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Христина Чабан +380685860978 kristinachaban@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
173 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 15:17 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 15:17 - 12.08.2026 18:00
Аукціон:
13.08.2026 14:23 - 13.08.2026 14:46
Період кваліфікації:
13.08.2026 14:46 - 20.08.2026 12:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴173 500.00 Стіл учнівський двомісний 1200 на плоскоовальній трубі, 3-6, 4-6, 4-7 ЛДСП; Стілець "Сільвія" або еквівалент; Місце для підготовки дослідів для демонстраційного стола Combi МДФ+HPL; Стіл демонстраційний з МИЙКОЮ Pro МДФ+HPL; Стіл приставний (стіл-помічник) Classic ЛДСП; Модель:Дошка 1П "Стандарт" Навчальна дошка магнітна для крейди 2000х1000 мм АР7198; Стілець шкільний на лижах для 6 ростової групи на круглій трубі HPL АР00424; Стіл учнівський двомісний з полицею УС 21 № 6 ЛДСП АР7198, Стіл письмовий (учителя)