• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стіл учнівський двомісний 1200 на плоскоовальній трубі, 3-6, 4-6, 4-7 ЛДСП; Стілець "Сільвія" або еквівалент; Місце для підготовки дослідів для демонстраційного стола Combi МДФ+HPL; Стіл демонстраційний з МИЙКОЮ Pro МДФ+HPL; Стіл приставний (стіл-помічник) Classic ЛДСП; Модель:Дошка 1П "Стандарт" Навчальна дошка магнітна для крейди 2000х1000 мм АР7198; Стілець шкільний на лижах для 6 ростової групи на круглій трубі HPL АР00424; Стіл учнівський двомісний з полицею УС 21 № 6 ЛДСП АР7198, Стіл письмовий (учителя)

Оголошено тендер

208 200.00 UAH
Номер: e39dfa586a1a43bba1753e939cd7bb25
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-010668-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 208 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стіл учнівський двомісний 1200 на плоскоовальній трубі, 3-6, 4-6, 4-7 ЛДСП; Стілець "Сільвія" або еквівалент; Місце для підготовки дослідів для демонстраційного стола Combi МДФ+HPL; Стіл демонстраційний з МИЙКОЮ Pro МДФ+HPL; Стіл приставний (стіл-помічник) Classic ЛДСП; Модель:Дошка 1П "Стандарт" Навчальна дошка магнітна для крейди 2000х1000 мм АР7198; Стілець шкільний на лижах для 6 ростової групи на круглій трубі HPL АР00424; Стіл учнівський двомісний з полицею УС 21 № 6 ЛДСП АР7198, Стіл письмовий (учителя)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.08.2026 14:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКозівська
Сума208 200.00 UAH