-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з навчання осіб, що залучаються підприємствами, установами та організаціями до проведення інструктажів і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, Код ДК 021-2015 - 80510000-2 «Послуги з професійної підготовки спеціалістів»
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-009033-a
Категорія - Замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг – 15 людей. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг – на території Виконавця. Джерело фінансування закупівлі – власні кошти. Мова(мови), якою(якими) повинні готуватися тендерні пропозиції – українська мова, або інша мова при наявності належним чином завірений переклад на українську мову.
Торги не відбулися
6 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
d92e2984819a436b86ae75069541aa14
Внутрішній номер закупівлі:
29989451
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-009033-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49602, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олійник Оксана Сергіївна 380567933546 o.olijnyk@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 15:17 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 15:17 - 14.08.2026 20:00
Аукціон:
з 17.08.2026 11:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 600.00 Послуги з навчання осіб, що залучаються підприємствами, установами та організаціями до проведення інструктажів і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, Код ДК 021-2015 - 80510000-2 «Послуги з професійної підготовки спеціалістів»