-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з навчання осіб, що залучаються підприємствами, установами та організаціями до проведення інструктажів і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, Код ДК 021-2015 - 80510000-2 «Послуги з професійної підготовки спеціалістів»
Оголошено тендер
7 920.00
UAH
Номер:
a93f52b8596948f584d8135e121bc4de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-010808-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49602, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49602, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
7 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з навчання осіб, що залучаються підприємствами, установами та організаціями до проведення інструктажів і перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки, Код ДК 021-2015 - 80510000-2 «Послуги з професійної підготовки спеціалістів»
Примітки:
сл.П
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів
Дата опублікування:
04.08.2026 15:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДжерело фінансування закупівлі – Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства).
Сума7 920.00 UAH