-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по перевезенню учнів та супроводжуючих до ліцею і в зворотньому напрямку
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-008901-a
Завершена
669 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
a9cc5a9921fb4bb5a0c559aee58d77f3
Внутрішній номер закупівлі:
29989318
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-008901-a
Замовник:
НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ» ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25658485
-
Адреса:
03027, Україна, Київська область, Фастівський р-н, село Новосілки, Чабанівська ТГ, вул. Нова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Михайлівна Чабаненко +380982421530 olenachabanenko@ukr.net https://novosilkyerudit.e-schools.info/
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
669 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 15:23 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 15:23 - 12.08.2026 00:00
Аукціон:
12.08.2026 15:06 - 12.08.2026 15:29
Період кваліфікації:
12.08.2026 15:29 - 15.08.2026 21:36
Період завантаження договору:
21.08.2026 00:00 - 31.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴669 500.00 Послуги по перевезенню учнів та супроводжуючих до ліцею і в зворотньому напрямку