-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по перевезенню учнів та супроводжуючих до ліцею і в зворотньому напрямку
Оголошено тендер
803 400.00
UAH
Номер:
e236d659ad3244cd9d40dde169a006a4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-009830-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ» ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25658485
-
Адреса:
03027, Україна, Київська область, Фастівський р-н, село Новосілки, Чабанівська ТГ, вул. Нова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ «ЕРУДИТ» ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25658485
-
Адреса:
03027, Україна, Київська область, Фастівський р-н, село Новосілки, Чабанівська ТГ, вул. Нова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
803 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги по перевезенню учнів та супроводжуючих до ліцею і в зворотньому напрямку
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.08.2026 14:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги по перевезенню учнів та супроводжуючих до ліцею і в зворотньому напрямку
Кількість
73 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовосілки
Сума803 400.00 UAH