-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Трамвайні запасні частини (шайба, пластини муфти )
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-008874-a
Завершена
153 028.00
UAH без ПДВ
Номер:
532e6689b301482f8c9dc005f8f54784
Внутрішній номер закупівлі:
29989289
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-008874-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, вул. Сахарова А. академіка буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Грибовська Наталія 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
153 028.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 15:16 - 10.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 15:16 - 13.08.2026 12:00
Аукціон:
з 14.08.2026 11:11
Період кваліфікації:
13.08.2026 12:00 - 18.08.2026 13:55
Період завантаження договору:
24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴118 000.00 Шайба (текстоліт ПТ (коричневий))
- Лот №2 ₴35 028.00 Пластина муфти , деталь шайби муфти