• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Трамвайні запасні частини (шайба, пластини муфти )

Оголошено тендер

183 633.60 UAH
Номер: 69fad39afdbb46f38c0dea3e841bfc80
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-010708-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Очікувана вартість: 183 633.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Трамвайні запасні частини (шайба, пластини муфти )
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху
Дата опублікування: 04.08.2026 14:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума183 633.60 UAH