-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров'яна непромислового використання твердолистяних порід (1 група)
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-008821-a
Торги не відбулися
302 083.33
UAH без ПДВ
Номер:
8465c710dfab4e1f99419c65b5f2ac42
Внутрішній номер закупівлі:
29989241
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-008821-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40226468
-
Адреса:
31400, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Стара Синява, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микитюк Віталій Вікторович +380385020601 sn_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
302 083.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 15:12 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 15:12 - 12.08.2026 18:00
Аукціон:
з 13.08.2026 11:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴302 083.33 Деревина дров'яна непромислового використання твердолистяних порід (1 група)