• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Деревина дров'яна непромислового використання твердолистяних порід (1 група)

Оголошено тендер

362 500.00 UAH
Номер: cbe2ee91fdca46a8b4f7eb4e79208d4b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-009847-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТАРОСИНЯВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 362 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина дров'яна непромислового використання твердолистяних порід (1 група)
Примітки: Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол № 1Д/2026 від 04.08.2026 року.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 04.08.2026 14:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтара Синява
Сума225 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтара Синява
Сума137 500.00 UAH