-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
«Інтерактивна дошка (з розумним лотком) Мультимедійний проєктор для організації роботи закладів культури Подільського району міста Києва» ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-008696-a
Завершена
348 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
61f4227edc7143979f4e979972392dd4
Внутрішній номер закупівлі:
29989109
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-008696-a
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393721
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Борисоглібська, будинок 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ростислав Коперницький +380930052390 zakupki_kultura@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
348 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 15:05 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 15:05 - 12.08.2026 00:00
Аукціон:
з 12.08.2026 12:12
Період кваліфікації:
12.08.2026 00:00 - 12.08.2026 13:27
Період завантаження договору:
18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴210 000.00 «Інтерактивна дошка (з розумним лотком) для організації роботи закладів культури Подільського району міста Києва» ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
- Лот №2 ₴138 000.00 Мультимедійний проєктор для організації роботи закладів культури Подільського району міста Києва» ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання