-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Інтерактивна дошка (з розумним лотком) Мультимедійний проєктор для організації роботи закладів культури Подільського району міста Києва» ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Оголошено тендер
348 000.00
UAH
Номер:
0186a54fb018406a9ff6039ec02c3f06
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-009811-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393721
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Борисоглібська, будинок 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ПОДІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393721
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Борисоглібська, будинок 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
348 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Інтерактивна дошка (з розумним лотком) Мультимедійний проєктор для організації роботи закладів культури Подільського району міста Києва» ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.08.2026 14:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Інтерактивна дошка (з розумним лотком)
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Мультимедійний проєктор
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума23 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяПодільський
Сума325 000.00 UAH