-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення позачергового технічного огляду ліфта пасажирського вантажопідйомністю до 630 кг
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-007472-a
Більш детальна інформація розміщена в тендерній документації та проєкті договору
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 7 днів назад
7 865.92
UAH без ПДВ
Номер:
e1fa16c904f84b3e980d7d8ca15c0a66
Внутрішній номер закупівлі:
29987911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-007472-a
Замовник:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Остринський +380444654972 ostrynskyi@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 865.92 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 14:21 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 14:21 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 15:40
Період кваліфікації:
20.08.2026 00:00 - 27.08.2026 14:19
Період завантаження договору:
02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 865.92 Послуги з проведення позачергового технічного огляду ліфта пасажирського вантажопідйомністю до 630 кг