• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення позачергового технічного огляду ліфта пасажирського вантажопідйомністю до 630 кг

Оголошено тендер

9 439.10 UAH
Номер: 222944ebaafd44a1a2021ab484f77eb8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-009117-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
Замовник: Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
Очікувана вартість: 9 439.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення позачергового технічного огляду ліфта пасажирського вантажопідйомністю до 630 кг
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування: 04.08.2026 14:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 439.10 UAH