-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комерційні вузли обліку газу (КВОГ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-007078-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 12 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 12 днів назад
695 720.00
UAH без ПДВ
Номер:
43e8c833679e40298f6c8d39b733445b
Внутрішній номер закупівлі:
29987530
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-007078-a
Замовник:
ЛМКП "Львівтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506460
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Данила Апостола 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Людмила Юрчишин +380322293049 lyudok1412@gmail.com https://www.lte.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
695 720.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 14:06 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 14:06 - 12.08.2026 17:00
Аукціон:
з 13.08.2026 11:31
Період кваліфікації:
12.08.2026 17:00 - 20.08.2026 14:09
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴695 720.00 Комерційні вузли обліку газу (КВОГ)