• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комерційні вузли обліку газу (КВОГ)

Оголошено тендер

834 864.00 UAH
Номер: b870424245494cababcd6524474dfe84
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-04-006009-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛМКП "Львівтеплоенерго"
Замовник: ЛМКП "Львівтеплоенерго"
Очікувана вартість: 834 864.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комерційні вузли обліку газу (КВОГ)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування: 04.08.2026 12:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума834 864.00 UAH