• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Миру селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Завершена

517 333.33 UAH без ПДВ
Номер: 340795094e4e4bc2a37fedd6837efddf
Внутрішній номер закупівлі: 29987461
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-04-007009-a   
Замовник: ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Контактна особа: Вікторія Корх +380994747721 korhviktoria528@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 517 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.08.2026 14:03 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2026 14:03 - 12.08.2026 00:00
Аукціон: з 12.08.2026 12:21
Період кваліфікації: 12.08.2026 00:00 - 17.08.2026 10:55
Період завантаження договору: 23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴517 333.33 Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Миру селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)