-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Миру селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено тендер
620 800.00
UAH
Номер:
fab9b72bd87941df9748770834024b49
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-008688-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04338486
-
Адреса:
52700, Україна, Дніпропетровська область, селище Петропавлівка, вул.Героїв України,буд.62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПЕТРОПАВЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04338486
-
Адреса:
52700, Україна, Дніпропетровська область, селище Петропавлівка, вул.Героїв України,буд.62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
620 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт дороги комунальної власності Петропавлівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області по вулиці Миру селище Петропавлівка (Код ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.08.2026 13:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДодатково виділені кошти Рішення сесії №2597-54/VIII від 24.07.2026
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПетропавлівська
Сума620 800.00 UAH