-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Оливи в асортименті за кодом ДК 021:2015 – 09210000-4 «Мастильні засоби»
Тендер Prozorro UA-2026-08-04-006225-a
Звертаємо увагу учасників: закупівля здійснюється із застосуванням 0% ставки ПДВ згідно з Постановою КМУ від 02.03.2022 № 178
Торги не відбулися
149 551.53
UAH без ПДВ
Номер:
6dc8bb8af8ba409c8cb24d6d6d32cfd7
Внутрішній номер закупівлі:
29986658
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-04-006225-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечипор Олександр Васильович +380382618395 zvitarz@km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
149 551.53 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.08.2026 13:31 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2026 13:31 - 12.08.2026 00:00
Аукціон:
з 12.08.2026 15:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴149 551.53 Оливи в асортименті за кодом ДК 021:2015 – 09210000-4 «Мастильні засоби»