-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оливи в асортименті за кодом ДК 021:2015 – 09210000-4 «Мастильні засоби»
Оголошено тендер
149 551.53
UAH
Номер:
897b7ce4f41c4e77ae8b389b25ede87c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-04-007499-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
149 551.53 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оливи в асортименті за кодом ДК 021:2015 – 09210000-4 «Мастильні засоби»
Примітки:
Звертаємо увагу учасників: закупівля здійснюється із застосуванням 0% ставки ПДВ згідно з Постановою КМУ від 02.03.2022 № 178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.08.2026 13:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального та спеціального фондів
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума149 551.53 UAH